Geriausiai parduodamos

Informacija

Kaip sutikti Naujuosius metus, kad metai būtų sėkmingi?

Kaip sutikti Naujuosius metus, kad metai būtų sėkmingi?

Visada yra tikimasi, kad ateinantys metai bus dar sėkmingesni nei buvo prieš tai, tad gana dažnai pasvarstoma, kaip vertėtų sutikti Naujuosius metus. Tikima, kad įvairi Naujųjų metų simbolika gali garantuoti sėkmę, taigi, kaip pelnyti Ugninio Gaidžio palankumą, ir užtikrinti, kad ateinantys 2017 metai būtų sėkmingi?

Pasiruoškite naujovėms

Gaidys yra atgimimo simbolis, ir Ugninio Gaidžio palankumą pelnysite tuomet, jei būsite ryžtingi ir drąsūs. Jei seniai svajojate sutikti  naujuosius metus užsienyje, tam ryžkitės jau šiemet. Vis dėlto, jei sutikti 2017-uosius norėsite savo šalyje, pagalvokite apie neįprastą Naujųjų metų sutikimą.

Švęskite triukšmingai

Kokie Naujieji metai be fejerverkų? Jau nuo seno kinai tiki, kad fejerverkai gali  padėti išvaikyti piktąsias dvasias, tad tai gali lemti sėkmingą metų pradžią. Patartina Ugninio Gaidžio metus sutikti didelėje kompanijoje, manoma, kad metai bus sėkmingi tiems, kurių kompanijoje bus daug vaikų.

Būkite dosnūs

Pelnyti Ugninio Gaidžio palankumą pavyks tada, jei būsite dosnūs ir vaišingi. Jei eisite į svečius ar juos priimsite savo namuose, pasirūpinkite dovanėlėmis, kurias įteiksite savo draugams ir artimiesiems. Dovanos gali būti simbolinės – kojinės ar trumpikės su Ugniniu Gaidžiu, taip pat ir raktų pakabukai, kalendoriai, ir t.t.

Paruoškite gausų vaišių stalą

Rekomenduojama rinktis gausias įvairių spalvų vaišes. Įvairus augalinis maistas gali būti tikrai puikiu pasirinkimu. Taip pat užkandžiams galite paruošti įvairių džiovintų uogų bei riešutų. Tikėtina, kad tai padės pelnyti Ugninio Gaidžio palankumą. Rekomenduojama valgius spalvingai papuošti – pasitelkę fantaziją tikrai galėsite nuspręsti, kaip tai padaryti.

Kaip puoštis?

Puikiai tiks raudonos, oranžinės ir vyšninės spalvos drabužiai. Svarbu ne tik apranga, bet ir įvairios detalės. Jau nuo seno italas tiki, kad raudonas apatinis trikotažas gali užtikrinti sėkmę ateinančiais metais, tad verta rinktis būtent šios spalvos apatinius.

Taip pat pasirūpinkite ir įvairia naujametine atributika. Namus galite puošti ryškiomis plunksnomis ir įvairių spalvų dekoracijomis. Kuo spalvingesni bus jūsų namai, tuo šventiškesnė bus ir nuotaika. Kas žino, galbūt ir tai gali padėti užtikrinti dar geresnius ateinančius metus? 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code