Geriausiai parduodamos

Informacija

Nemokamos elektroninės knygos: kur rasti?

Nemokamos elektroninės knygos: kur rasti?

Elektroninės knygos paskutiniu metu vis labiau populiarėja, ir tai tikrai nekelia nuostabos. Elektroninės knygos yra pigesnės, jas galima nusipirkti neišeinant iš namų, ir jas atsisiųsti galima iš karto. Besirūpinantys ekologija tikrai sutiks, kad toks pasirinkimas gali būti tikrai labai palankus – juk knygų leidybai nėra naudojamas  popierius, kurio prireikia ne taip ir mažai. Šalti žiemos vakarai tikrai neprailgs, jei juos leisite skaitydami, taigi, siūlome jums perskaityti šias elektronines knygas.

Loreta Puskunigė „Pasiaiškinimas

Knyga išleista 2016 metų lapkričio mėnesį. Tai – moters istorija, kuri ieško, kaip įprasminti savi gyvenimą. „Jei BridžitaDžouns gyventų Lietuvoje, jos istorija, ko gero, būtų labai panaši į Loretos Puskunigės romaną. Tik lengviau nuspėjama ir gal mažiau šmaikšti. Neįmanoma nesusižavėti „Pasiaiškinimo“ heroje – tokia nuoširdžia, jausminga, kandžia, savikritiška, nuolat ieškančia ir galų gale atrandančia, ko jai iš tiesų reikia gyvenime…

https://naujasvardas.lt/knygos/loreta-puskunige-pasiaiskinimas-romanas/

Tomaš Tomaševski “Sapnų narvas” 

Tai – “Bauginančiai realistiškas siaubo romanas. Talentingas debiutuojantis rašytojas priverčia visiškai patikėti paprastos, nuoširdžios kūrinio herojės paauglės gyvenimu – nuo pilkos buities ir būties iki juodos besiplečiančios sapnų bedugnės, ketinančios įkalinti heroję visiems laikams. Tarsi Larsas von Trieras, spontaniškai peraugantis į StephenąKingą.”

https://naujasvardas.lt/knygos/tomas-tomasevski-sapnu-narvas-siaubo-romanas/

Lukas Devita „Atsižadėtos istorijos”

“Lukas Devita - straipsnių muzikos bei kultūros studijų temomis autorius, taip pat paskelbęs prozos, eilėraščių, muzikos įrašų bei grafikos darbų. Spausdino tekstus laikraštyje „Mes“, žurnale „Nemunas“, savaitraštyje „Literatūra ir menas“ ir kt. 2011 m. pateikė pluoštą analitinių apžvalgų knygai „Lietuvos rokas: ištakos ir raida“.

Šioje knygoje autorius pristato savo prozą, eiles ir esė, kurių dalis buvo skelbta populiariausiuose kultūros leidiniuose.”

https://www.knygos.lt/lt/elektronines-knygos/atsizadetos-istorijos/

Dovis Pa „Dangus strazdui”

Lietuviškas gėjų meilės romanas. Nelaiminga meilė, neištikimybė, dvasinės kančios ir netikėtai optimistinė pabaiga. Regis, niekuo neypatinga, tačiau nuoširdžiai ir sklandžiai papasakota jausmų ir santykių istorija – neprastas jauno literato debiutas.

https://www.knygos.lt/lt/elektronines-knygos/dangus-strazdui-/

Julija Benedikta Ulevičienė “Išrauti su šaknimis”

Knygoje pasakojama apie Julijos Benediktos Kiverytės, 1947 metų lapkričio 24 dieną ištremtos į Sibirą, asmeninius išgyvenimus, artimųjų netektis ir tolesnį šeimos likimą.
Jai buvo vos treji metai, kai kartu su tėvais, 90-ies metų senele, vyresniaisiais broliu ir seserim buvo susodinti į gyvulinius vagonus ir išvežti į tolimąjį Sibirą.
Šie atsiminimai – tarsi įprasminimas išgyvenimų visų tremtyje atsidūrusių vaikų ir jaunuolių, kurių vaikystė ir jaunystė prabėgo varge ir skurde, kuriems dažnai trūko suaugusiųjų dėmesio, šilumos ir meilės, tačiau nepalūžo, išsaugojo viltį ir tikėjimą šviesesne Lietuvos ateitimi.

http://www.skaitykle.lt/e-knygos/biografijos-atsiminimai/israuti-su-saknimis/

Saul Prizer “Nebylus palikimas”

“Knyga traukia šiuolaikinėmis gyvenimo realijomis, intriguojančiomis meilės peripetijomis ir netikėtu detektyviniu siužetu.”

http://www.saulprizer.lt/atsisiusk/

Nemokamos audio knygos

Siūloma atsisiųsti 78 nemokamas lietuviškas audio knygas

http://www.audioknygos.lt/78-lietuviskos-audio-knygos-visiskai-nemokamai/

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code