Geriausiai parduodamos

Informacija

Dovanų pakavimo idėjos

Dovanų pakavimo idėjos

Svarbu ne tik tai, koks yra supakuotos dovanos turinys, bet ir tai, kaip dovana yra pateikiama. Taigi, siūlome jums tikrai šaunias, tačiau tuo pačiu paprastas dovanų pakavimo idėjas.

1. Supakuokite dovaną į juodą popierių. Balta rašymo priemone užrašykite palinkėjimą, ir perriškite dovaną virvele. Galite prikabinti ir auksinės spalvos kalėdinių žaisliukų.

2. Pasirinkite gana neutralią dovanų pakavimo popieriaus spalvą, įdėkite dovaną į dėžutę, ir supakuokite. Dėžutės viršų puoškite servetėlėmis karpytais ornamentiniais kraštais (taip pat tiks ir karpytos snaigės). Perriškite virvele, prikabinkite eglutės žaisliukų. Galite prikabinti ir kortelę su vardu ar palinkėjimu.

3.  Paprasčiau nebūna: tiesiog supakuokite dovaną į rusvą popierių, perriškite virvele, ir prikabinkite saldainį-kalėdinę lazdelę.

4.  Kalėdiniai antspaudai taip pat gali pagelbėti originaliai pakuojat dovaną. Juo galėsite atspausti piešinius, ir beliks dovaną perrišti virvele.

5.   Į popierių įvyniotą dovaną galite papuošti džiovintomis apelsinų skiltelėmis, cinamono lazdelėmis,kankorėžiais,  ir t.t.

6.  Plunksnos, dirbtinių uogų kekės taip pat gali praversti pakuojant dovaną.

7. Kalėdinio dovanų popieriaus iškarpos, sukabintos ar virvelės, tikrai gali papuošti supakuotą dovaną.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code