Geriausiai parduodamos

Informacija

Sportinės liemenėlės: ką vertėtų žinoti?

Sportinės liemenėlės: ką vertėtų žinoti?

Nors kartais yra manoma,kad sportuoti galima ir su paprasta liemenėle, tačiau ji ne visada tinkamai prilaiko krūtinę, ir norint, kad sportuojant nebūtų jaučiamas diskomfortas, sportinės liemenėlės gali būti geriausiu pasirinkimu.

Kaip išsirinkti sportinę liemenėlę?

Visų pirma, labai svarbu atkreipti dėmesį į parduodamos  liemenėlės dydį. Sportinė liemenėlė gali būti su pakietinimu arba be jo. Tuo atveju, jei pakietinimas yra pritaikytas tam tikro dydžio liemenėlei, rinkitės ją kaip ir įprastą liemenėlę, atkreipdamos dėmesį į dydžius: 75 A, 80 B, ir t.t. Jei liemenėlės pakietinimas nėra pritaikytas konkrečiam dydžiui, tokiu atveju tereikės pasidomėti, kokiai krūtinės apimčiai yra pritaikyta liemenėlė. Sportinės liemenėlės yra tamprios, todėl gali būti nurodyta, nuo kiek iki kiek centimetrų apimčiai gali tikti liemenėlė. Jei sportinę liemenėlę pirksite internetu, atkreipkite dėmesį į prekių aprašymus, ir tikrai galėsite išsirinkti tinkamiausią.

Kokios sudėties liemenėlę rinktis palankiausia?

Nors neretai yra manoma, kad palankiausia rinktis tokią liemenėlę, kuri yra pagaminta iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, iš medvilnės, tačiau  nebūtinai reikia rinktis būtent tokios sudėties liemenėlę. Sintetinis pluoštas taip pat nėra blogai: jis yra lengvai prižiūrimas, nes lengvai skalbiamas, ir greitai džiūsta, ir gausiai prakaituojant nėra jaučiamas diskomfortas. Sintetinis pluoštas neretai yra patvaresnis už natūralų, tad nebūtina apsiriboti vien tik natūraliais audiniais.

Kodėl svarbu rinktis sportinę liemenėlę?

  • Ji kur kas geriau prilaiko krūtinę;
  • Treniruočių metu jausitės patogiau;
  • Sportinės liemenėlės padeda reguliuoti kūno drėgmę;
  • Viršutiniai drabužiai išlieka sausi;
  • Išvengsite stuburo skausmų, kurie atsiranda dėl per didelio krūvio.

Taigi, jei svarstote pradėti sportuoti, įsigykite sportinę liemenėlę, nes ji leis jums jaustis kur kas patogiau, ir užtikrins, kad nuovargį pajusite ne taip greitai.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code