Geriausiai parduodamos

Informacija

Naujos prekės

Blogiausios kalėdinės dovanos

Blogiausios kalėdinės dovanos

Turbūt sutiksite, kad dovana neturi būti brangi, kad ji galėtų tikrai maloniai nustebinti, ir vis dėlto, kartais labai apsirinkama renkant dovanas. Niekada neverta dovanų pirkimo pasilikti paskutinei dienai – deja, tokiais atvejais tenka skubėti, ir dovanos ne visada būna tokios, kokias tikimasi gauti. Taigi, jomis verta rūpintis dar iš anksto, ir pristatome jums kelias blogiausių dovanų idėjas.

Kalėdiniai drabužiai

Kalėdiniai megztiniai – gana dažnas pasirinkimas, tik bėda yra ta, kad juos apsivilkti bus galima tik per Kalėdas. O kas nutiks, jei dovaną įteiksite vėliau? Beliks laukti kitų metų. Be to, ne visiems patinka tokie drabužiai, o atitaikyti dydį ne visada yra paprasta.

Statulėlės

Retas kuris kolekcionuoja tokį „gėrį“, tad pagalvokite, ar tikrai verta įteikti tokią dovaną. Sutikite – statulėlės dažniausiai tik kaupia dulkes, o galiausiai... patenka į šiukšlių dėžę.

Virtuviniai įrankiai ir servizai

Na... Kaip čia švelniau pasakius... Tokios dovanos tinka tik išskirtiniais atvejais, kada esate užtikrinti, kad dovana tikrai pravers. Prekybos centruose tokių prekių tikrai rasime labai daug, tačiau ar visada bus galima parinkti tinkamiausias prekes?

Naminiai gyvūnai

Tai pati blogiausia dovana, kokia tik gali būti, nebent su dovanos gavėju dėl to susitarėte iš anksto. Švenčių laikotarpiu prieglaudose atsiranda vis daugiau paliktų augintinių, ir neretai tai būna būtent padovanoti augintiniai. Būkite atsakingi ir venkite dovanoti tokias dovanas.

Drabužiai, dovanojami vaikams

Nors suaugusiems gana dažnai atrodo, kad vaikams dovanojami drabužiai gali būti puiki mintis, tačiau vaikai dažniausiai tikisi gauti ne tokias praktiškas dovanas. Štai šis vaizdo įrašas puikiai iliustruoja, kaip vaikus gali nuliūdinti netinkamos dovanos:

Dar turime daug laiko, tad pagalvoti apie dovanas galima jau dabar – tikėtina, kad pavyks nuspręsti, ką būtų galima padovanoti, juk pasirinkimas yra tikrai labai didelis. Dažnais atvejais apgalvotos mielos smulkmenos yra įvertinamos kur kas labiau nei brangios dovanos, tad  kiekvienam dovanos gavėjui kalėdines dovanas rinkite individualiai. Jei esate kūrybingi, galite pagalvoti ir apie rankų darbo dovanas – jos nudžiugins dar labiau.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code