Geriausiai parduodamos

Informacija

Ruduo 2016: kas šiuo metu madinga?

Ruduo 2016: kas šiuo metu madinga?

Keičiantis orams paprastai tenka pasirūpinti savo garderobo atnaujinimu, tačiau gana dažnais atvejais keliamas klausimas, kokie sprendimai gali būti pačiais palankiausiais. Įvairiose parduotuvėse siūlomų drabužių pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad nieko nuostabaus, kad dažnai yra keliamas klausimas, ką rinktis yra palankiausia. Taigi, kas madinga šį rudenį?

Šį rudenį itin madingi susiaučiami sijonai. Galite rinktis sijonėlius, susegamus šone, arba klostuotus sijonus. Tokie drabužiai tikrai tiks ir į darbą, ir į paskaitas, tad verta pagalvoti apie tokių drabužių įsigijimą.

Įdomaus kirpimo striukės ir paltai – tai dar vienas šio sezono top‘as. Galite drąsiai rinktis dirbtinio kailio detales, asimetriškus platus-striukes, ir t.t.

90-ųjų mados vėl grįžta. Rinkitės tokius megztinius, kurie primintų šiuo laikotarpiu dėvėtus megztinius. Kas žino, gal kažką galima rasti ir savo spintoje?

Bohemiškos plazdančios suknelės šį rudenį yra tikrai labai madingos. Drąsiai rinkitės tokias sukneles – nelaukite, kol orai taps dar vėsesni.

Apsipirkdamos rudeniui nepamirškite, kad apatinis trikotažas ir pėdkelnės yra taip pat labai svarbu – šių prekių visada galite rasti pas mus :)

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code