Geriausiai parduodamos

Informacija

Pėdkelnės 2016: kokias rinktis šiam rudeniui?

Pėdkelnės 2016: kokias rinktis šiam rudeniui?

Turbūt sutiksite, kad pėdkelnės – tai tikrai svarbi aprangos dalis, galinti suteikti savitam stiliui dar daugiau šarmo. Taigi, nieko nuostabaus, kad gana dažnai yra domimasi, kokios pėdkelnės yra pačios madingiausios. Šį rudenį būkite drąsios – eksperimentams šis metas yra tikrai labai palankus.

Raštai. Raštai. Raštai.

Dabar tikrai galima rasti didelį originalių pėdkelnių pasirinkimą, tad visada bus galima pasirinkti tokias raštuotas pėdkelnes, kurios jums labiausiai patiktų. Dažnais atvejais klausiam, o prie ko gi derinti tokias pėdkelnes, tačiau tai padaryti tikrai nebus labai sudėtinga. Neprašausite pasirinkdamos vienspalvius drabužius ar įsigysite aksesuarų, kurie atkartotų šių pėdkelnių raštą.

„Tattoo print“ pėdkelnės

Užrašai ir piešiniai ant pėdkelnių vis dar „ant bangos“. Turbūt sutiksite, kad tai – iš tiesų puiki saviraiškos idėja. Nereikia kankintis tatuiruočių meistro kėdėje, ir kone kasdien galite rinktis vis kitokias „tatuiruotes“.

Juodos ir kūno spalvos pėdkelnės. Pirkti ar pamiršti?

Klasika niekada nesensta, tad nesuklysite pasirinkdamos juodas ar kūno spalvos pėdkelnes. Jei nuspręsite rinktis kūno spalvos pėdkelnes, geriausiu pasirinkimu gali būti matinės pėdkelnės, kurių spalva yra artima jūsų odos spalvai. Kūno spalvos pėdkelnės geriausiai atrodo tada, jei yra ne storesnės nei 20 denjė, o štai juodos pėdkelnės gali būti ir kur kas storesnės – jos puikiai tiks ir žiemai.

Geometrinės figūros

Šį sezoną aprangoje vėl vyrauja įvairios geometrinės figūros, tad ir renkantis pėdkelnes tikrai nesuklysite, jei nuspręsite įsigyti rombais ar kitomis figūromis puoštas pėdkelnes. Jas tikrai nesunkiai priderinsite prie jau  turimų drabužių: laikykitės tokios pat taisyklės, kaip ir derindamos raštuotas pėdkelnes. Taip pat vis dar madingos pėdkelnės su kojinių imitacija, tik prie jų vertėtų rinktis nelabai iššaukiančius drabužius, nes priešingu atveju rizikuosite atrodyti gana vulgariai.

Spalvos

Įneškite į savo gyvenimą spalvų, pasirinkdamos spalvingas pėdkelnes. Puikiu pasirinkimu gali būti geltonos, tamsiai vyšninės ar violetinės pėdkelnės. Kiekviena moteris tikrai turi savo mėgstamiausią spalvą, tad ir renkantis pėdkelnes bus galima pasirinkti tokias, kurios jums tikrai patiktų ir galėtų atspindėti jūsų nuotaiką.

 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code