Geriausiai parduodamos

Informacija

Kokie duomenys yra svarbūs atliekant registraciją?

Kokie duomenys yra svarbūs atliekant registraciją?

Apsipirkimas internetu yra greitas ir paprastas, tačiau norint, kad viskas pavyktų tikrai sklandžiai, svarbu pasirūpinti, kad būtų pateikiami tikslūs duomenys. Taigi, ką svarbiausia nurodyti perkant internetu?

Vardas ir pavardė: mūsų parduodamas apatinis trikotažas ir kitos prekės yra siunčiamos registruotu Lietuvos paštu, todėl nurodykite to asmens vardą ir pavardę, kuris galės atsiimti siuntą pašte. Siunčiamos prekės vieną kartą yra atnešamos į namus (dažniausiai – ryte), jei nieko nerandama namuose, siunta yra paliekama pašte. Jei keitėsi jūsų pavardė, tokiu atveju nurodykite tokią, kuri šiuo metu yra nurodyta jūsų asmens tapatybės dokumente.

Tikslus adresas: nurodykite ne tik gatvę, namo ir buto numerį (jei gyvenate daugiabutyje), bet taip pat ir pašto kodą, kuris visada yra svarbus. Jei nežinote, koks yra tikslus gyvenamosios vietos pašto kodas, tokiu atveju galite pasitikrinti postit.lt svetainėje. Jei gyvenate tam tikro miesto rajone, tokiu atveju nurodykite ir tai, kaip vadinasi gyvenvietė.

Telefono numeris: visai neseniai Lietuvos paštas atliko tam tikrus atnaujinimus. Jei yra nurodomas telefono numeris, tokiu atveju gavėjas gauna trumpąją žinutę, kada siunta atsiranda pašte. Tai iš tiesų labai patogu, nes jums nereikia laukti, kada į pašto dėžutę gausite lapelį, su kuriuo galėsite atsiimti siuntą.

Elektroninio pašto adresas: kartais yra baiminamasi, kad nurodžius elektroninio pašto adresą nebus galima išvengti naujienlaiškių, kurie neretai erzina. Baimintis tikrai nereikia – kol kas naujienų nesiunčiame, o jei ateityje jas norėsite gauti, tokiu atveju jums reikės užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Mes elektroniniu paštu pateikiame tik tokią informaciją, kuri yra susijusi su pateiktu užsakymu. Kai jūsų užsakytos prekės bus išsiųstos paštu, apie tai būsite informuoti elektroniniu paštu – mes jums atsiųsime siuntos kodą, kurį galėsite sekti Lietuvos pašto (post.lt) svetainėje.

Jei jums kiltų tam tikrų su užsakymu susijusių klausimų, visada galite kreiptis telefonu ar elektroniniu paštu – pasistengsime kuo greičiau atsakyti į visus jums rūpimus klausimus. Norime užtikrinti, kad viskas vyktų tikrai sklandžiai, tad visada esame pasiruošę jums padėti  ir garantuoti greitą ir patogų prekių pristatymą.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code