Geriausiai parduodamos

Informacija

Ką rinktis suknelei atvira nugara?

Ką rinktis suknelei atvira nugara?

Nors vasara jau baigėsi, tačiau ir rudenį neretai švenčiamos tam tikros progos,  ir norima pasipuošti. Turbūt nieko nėra gražiau už suknelę atvira nugara, tačiau dažnai atsisakoma ją vilkėti, nes paprasčiausiai nenusprendžiama, kokia liemenėlė galėtų būti geriausiu pasirinkimu – juk paprastai yra tikimasi, kad ji bus kuo mažiau pastebima. Taigi, kas galėtų geriausiai pasiteisinti?

Liemenėlės permatoma nugara

Tokių liemenėlių juosta yra pastebima, tačiau toks sprendimas gali puikiai pasiteisinti tais atvejais, kada yra dėvima gana permatoma suknelė. Taip pat paprastai liemenėlės juosta yra žemiau nei įprastų liemenėlių, taigi, galima drąsiai dėvėti atviresnius drabužius.

Silikoninės liemenėlės

Toks pasirinkimas yra vienas geriausių, kada dėvimi itin atviri drabužiai. Silikoninės liemenėlės gali būti ir su pridedamomis petnešėlėmis, tačiau jų paprastai nereikia,nes silikoninė liemenėlė ir taip puikiai laikosi. Paprastai yra siūloma įsigyti silikoninių liemenėlių A, B, C ar D dydžio krūtinei.

Barelifts lipdukai

Jie yra vienkartiniai, tačiau taip pat gali būti puikiu pasirinkimu, kada yra norima pasipuošti atviresniais drabužiais. Barelifts lipdukai turi punktyrinę liniją, pagal kurią yra galima iškirpti reikiamą dydį: A, B arba C.

Spenelių lipdukai

Spenelių lipdukai puikiai tiks A ar B dydžio krūtinei, kurios nebūtina prilaikyti. Galite būti užtikrintos, kad speneliai nebus pastebimi per drabužius, o jūs galėsite jaustis tikrai patogiai.

Liemenėlės transformeris

Tai – taip pat puikus pasirinkimas, kada yra norima dėvėti atviresnius drabužius. Šio transformerio principas labai paprastas: jo abi pusės yra tvirtinamos prie liemenėlės kabliukų, tuomet transformeris juosiamas per pilvą, ir susegamas. Liemenėlės užsegimai yra nukreipiami į apačią, taigi, galite rinktis suknelę ar palaidinę atviresne nugara.

Rinktis tikrai yra iš ko, o kokia pasirinkimo galimybė gali būti pačia geriausia, tai priklausys nuo to, kokia yra suknelės ar palaidinės nugaros iškirptė, bei, žinoma, koks yra jūsų krūtinės dydis. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite visas šias prekes, taigi, tereikės jas užsisakyti: visas prekes pristatome per 3-5 darbo dienas, o užsakius produkcijos už 5 € ar daugiau, prekes siunčiame nemokamai.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code