Geriausiai parduodamos

Informacija

6 svarbiausios apatinio trikotažo taisyklės

6 svarbiausios apatinio trikotažo taisyklės

Visada norima, kad apatinis trikotažas per daug nekristų į akį, o jei jau kristų... tai tik dėl to, kad atrodote tikrai puikiai. Taigi, kokių taisyklių vertėtų laikytis renkantis tinkamiausius apatinius?

1 taisyklė: spalvoti apatiniai

Nors moterys dažniausiai nusprendžia rinktis neutralių spalvų apatinį trikotažą, tačiau tikrai nebūtina tuo apsiriboti – visada galite rinktis spalvotus apatinius – juk tai tikrai labai gražu ir madinga.

2 taisyklė: balta ar kūno spalvos liemenėlė?

Toks klausimas iškyla gana neretai, tačiau moterys gana dažnai pasirenka neteisingai. Jei dėvite pusiau peršviečiamą palaidinę, rinkitės ne baltą, o kūno spalvos liemenėlę, ir visai nesvarbu, kad palaidinė yra kūno spalvos.

3 taisyklė:  įvairių spalvų apatiniai

Žiemą rinkitės šviesesnių spalvų apatinius, o vasarą – ryškesnių. Juk būtent šiuo metu dėvimi ryškūs drabužiai, tad nesuklysite pasirinkdamos ryškesnių spalvų apatinius.

4 taisyklė: liemenėlės petnešėlės

Jei liemenėlės petnešėlės bus pastebimos, tokiu atveju svarbu yra  tai, kad  petnešėlių spalva būtų artima drabužių spalvai.

5 taisyklė: figūrą formuojantis apatinis trikotažas

Jei dėvėsite aptemptą suknelę, kuri išryškins figūrą, tikrai nesuklysite pasirinkdamos figūrą formuojantį apatinį trikotažą. Tuo atveju, jei dėvėsite aptemptas kelnes ar siaurą sijoną, rinkitės besiūles kelnaites, kurios tikrai neįsirėš į odą.

6 taisyklė: nėra universalių liemenėlių

Renkantis tinkamiausią liemenėlę svarbu atsižvelgti ne tik į tai, koks yra jos dydis, bet ir į tai, kokia yra liemenėlės forma – deja, universalių liemenėlių paprasčiausiai nebūna.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code