Geriausiai parduodamos

Informacija

Ar verta per karščius segėti liemenėlę?

Ar verta per karščius segėti liemenėlę?

Vasaros metu orai  vis dažniau palepina šiluma, tad moterys neretai pasvarsto, ar verta per karščius rinktis liemenėlę, ar jos visiškai atsisakyti. Ne visos moterys jaučiasi jaukiai be liemenėlės, todėl galima pagalvoti apie įvairius kitokius sprendimus, pavyzdžiui, rinktis silikoninę liemenėlę, liemenėlę juostą, ar pan. Sprendimų gali būti iš tiesų nemažai, tad visada galėsite atrasti tokius, kurie gali geriausiai pasiteisinti.

Liemenėlės juostos – drabužiams be petnešėlių

Liemenėlės-juostos gali būti pagamintos iš medvilnės ar sintetinio pluošto, ir kuri šių pasirinkimo galimybių bus palankesnė, tai priklausys tik nuo jūsų pačių lūkesčių. Medvilninės liemenėlės yra malonesnės odai, tačiau kur kas greičiau nusiskalbia ir praranda savo formą. Sintetinio pluošto liemenėlės yra patvaresnės, lengvai skalbiamos ir greitai džiūstančios. Dažniausiai liemenėles juostas nusprendžia pasirinkti A, B, ar C dydžio savininkės.

Spenelių lipdukai išgelbės ir vėsų vakarą

Dažna moteris nerimauja, kad nuo šalčio speneliai gali sustandėti, ir jie bus pastebimi per drabužius. Taigi, puikia išeitimi gali būti spenelių lipdukai – jums nereikės nerimauti, kad speneliai bus pastebimi per drabužius, tad galėsite jaustis labiau užtikrintomis. Vis dėlto, spenelių lipdukai neatstos liemenėlės, todėl juos dažniausiai renkasi moterys, kurios  gali drąsiai vaikščioti ir be liemenėlės – juk lipdukai negali suformuoti krūtinės.

Silikoninės liemenėlės – universali išeitis

Nors neretai yra nerimaujama, kad silikoninė liemenėlė gali tiesiog atlipti, tačiau baimintis tikrai nereikėtų – jos pakankamai gerai laikosi ir per karščius, kada yra gausiai prakaituojama. Įsitikinsite, kad visada galima pasirinkti tokią silikoninę liemenėlę, kuri jums labiausiai tiktų – juk jų modelių pasirinkimas tikrai nėra siauras. Paprastai yra galima rinktis A, B, C ir D dydžio silikonines liemenėles.

Spalio 13 – diena be liemenėlės

Šią dieną yra švenčiama pasaulinė diena be liemenėlės. Visai neseniai šią dieną buvo raginama moteris nesegėti liemenėlės, ir tokiu gestu paremti krūtų vėžiu sergančias moteris. Nors Lietuvoje apie šią dieną sužinota visai neseniai, tačiau tikrai nemažai moterų nusprendė šią dieną minėti be liemenėlės. Nors ir ne vasara, bet... kartais tikrai galima sau leisti pajusti laisvę :)

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code