Geriausiai parduodamos

Informacija

Liemenėlės 2016: ką rinktis?

Liemenėlės 2016: ką rinktis?

Jei norite būti madinga nuo galvos iki pirštų galiukų, pasirūpinkite, kad ir pasirinktas apatinis trikotažas būtų tikrai madingas. Gana dažnai kyla klausimas, kokios liemenėlės galėtų būtų pačios stilingiausios, tad palanku pasikliauti mados tendencijomis. Štai – keletas idėjų, kokias liemenėles vertėtų pasirinkti.

Sportinio stiliaus liemenėlės

Sportinės liemenėlės tikrai patiks aktyvų laisvalaikį mėgstančioms moterims. Tokia liemenėlė tikrai užtikrins maksimalų komfortą, ir galėsite pajusti nevaržomo judėjimo laisvę. Galite rinktis įvairias sportinio stiliaus liemenėles, kurios atrodys tikrai elegantiškai.

Liemenėlė-palaidinė

Tokio tipo liemenėles dažniausiai renkasi didesnės krūtinės savininkės. Liemenėlė puikiai prilaiko krūtinę, o didelė iškirptė leidžia dėvėti  atvirus drabužius.

Liemenėlės su nėriniais

Jei jums svarbu ne tik komfortas, bet ir estetika, liemenėlės su nėriniais tikrai gali būti puikia pasirinkimo galimybe. Įvairiose parduotuvėse tokių liemenėlių pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad visada galėsite išsirinkti jums labiausiai patinkančias.

Liemenėlės-juostos

Minimalistinio stiliaus liemenėlės-juostos tikrai puikiai tiks mažesnio dydžio krūtinės savininkėms. Liemenėlės gali būti su petnešėlėmis ar be jų, o koks pasirinkimas bus geresnis, tai priklausys tik nuo to, kokius drabužius dėvėsite.

 

Rinktis visada yra iš ko, tad pasidomėkite, kas yra siūloma įvairiose apatinio trikotažo parduotuvėse, ir tikrai atrasite geriausius pasirinkimus. Vasarai rinkitės tokias liemenėles, kurios leistų dėvėti atvirus drabužius, ir kiekvienu atveju tikrai atrasite geriausias pasirinkimo galimybes.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code