Geriausiai parduodamos

Informacija

Maudymosi kostiumėliai 2016

Maudymosi kostiumėliai 2016

Nors iki vasaros dar liko šiek tiek laiko, tačiau ruoštis verta pradėti iš anksto. Jei dar nenusprendėte, kokį maudymosi kostiumėlį įsigysite šiemet, tikėtina, kad galvoje kirba klausimas, kokie maudymosi kostiumėliai 2016 metais yra patys madingiausi. Taigi, ką vertėtų rinktis?

Vientisi maudymukai

Klaidinga manyti, kad vientisi maudymosi kostiumėliai tiks tik plaukioti baseine. Nors neretai baiminamasi, kad nepavyks tolygiai įdegti, tačiau visada rekomenduojama turėti bent du maudymosi kostiumėlius, kuriuos vertėtų dėvėti pakaitomis. Tokiu atveju įdegis bus kur kas tolygesnis. Vientisus maudymosi kostiumėlius derinkite su įvairiais kaklo papuošalais – tai vienas svarbiausių šio sezono akcentų.

Maudymosi kostiumėliai su iškirpimais

Visai nesvarbu, kokį maudymuką nuspręsite rinktis – vientisą ar iš dviejų dalių, bet kuriuo atveju puikiu pasirinkimu gali būti maudymukai su iškirpimais. Be jokios abejonės, jei negalite pasigirti dailia figūra, vertėtų vengti tokio pasirinkimo, bet... iki vasaros dar yra laiko – spėsite padailinti savo kūno linijas. Būkite drąsios, ir rinkitės šiuos maudymosi kostiumėlius, kurie bus vieni madingiausių ir šiemet.

Maudymukai su raišteliais

Įvairios detalės visada gali pagyvinti maudymosi kostiumėlį, taigi, tikrai nesuklysite, jei nuspręsite rinktis maudymuką su įvairiais raišteliais. Jie gali puošti maudymosi kostiumėlio liemenėlę ar kelnaites – bet kuriuo atveju maudymukas atrodys tikrai puikiai.

Maudymukai paaukštintu liemeniu

Visai nesvarbu, koks yra jūsų figūros tipas, tokiapasirinkimo galimybė tikrai gali būti viena palankiausių. Jei norite paslėpti atsikišusį pilvuką, bet nenorite vientiso maudymosi kostiumėlio, tokia pasirinkimo galimybė iš tiesų gali būti labai palanki. Įsitikinsite pačios, kad galima rasti tikrai gausų tokių maudymukų pasirinkimą, tad visada galėsite atrasti tokį, kuris jums patiktų labiausiai.

Maudymukai aukštu kaklu

Kaip ir praėjusiais metais, šiemet tokie maudymukai vis dar labai madingi. Įsitikinsite, kad tokių maudymukų pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad visada galėsite atrasti tokį, kuris patiktų labiausiai. Tokio maudymuko nerekomenduojama rinktis tik tuo atveju, jei jūsų kaklas vizualiai atrodo labai trumpas.

Maudymukai su kutais

Tai – dar vienas itin madingas maudymosi kostiumėlio modelis. Palanku yra tai, kad tokį maudymosi kostiumėlį labai paprasta priderinti savo figūros tipui. Pavyzdžiui, tuo atveju, jei jūsų krūtinė yra nedidelė, rinkitės maudymuką, kurio viršus puoštas kutais, ir priešingai, jei norite optiškai paplatinti klubus, rinkitės maudymosi kostiumėlį, kurio apačia puošta kutais.

Oranžiniai maudymosi kostiumėliai

Ši spalva 2016 yra viena madingiausių, tad galite drąsiai rinktis šios spalvos maudymosi kostiumėlius. Tegyvuoja vasara!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code