Geriausiai parduodamos

Informacija

Apatinis trikotažas pagal 12 Zodiako ženklų

Apatinis trikotažas pagal 12 Zodiako ženklų

Išsirinkti tinkamiausią apatinį trikotažą ne visada yra paprasta, o dar sunkiau tampa tada, jei nusprendžiama padovanoti apatinius kitam žmogui. Tuomet kyla klausimas – koks apatinis trikotažas galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu? Jei žinote, koks yra solenizanto Zodiako ženklas, išrinkti apatinius galėsite kur kas greičiau ir tam reikės kur kas mažiau pastangų.

Apatinis trikotažas pagal Aviną

Šio ženklo atstovai tiesiog spinduliuoja seksualumu, tad nieko nuostabaus, kad dažniausiu pasirinkimu tampa raudoni apatiniai. Tokia spalva patinka ir vyrams, ir moterims, tad tikrai nesuklysite, nusprendę  išrinkti tokios spalvos apatinį trikotažą. Avino ženklo moterys neatsispiria apatiniams, dekoruotiems įvairiomis detalėmis – raišteliais, kaspinėliais, raukinukais, ir t.t.

Apatinis trikotažas pagal Jautį

Jaučiai mėgsta kontrastus ir vertina patogumą. Mielai rinksis tokius apatinius, kurie puošti įvairiais animaciniais personažais ar kitokiais piešiniais. Ir vyrai, ir moterys dažniausiai nusprendžia rinktis bambukinį arba medvilninį apatinį trikotažą, tačiau dažnai pasirenkami apatiniai priklauso nuo... nuotaikos. Tikėtina, kad šio ženklo atstovams patiks ir įprasti kasdieniai apatiniai, ir tikrai išskirtinis apatinis trikotažas.

Apatinis trikotažas pagal Dvynius

Šio ženklo atstovai dažniausiai renkasi seksualius apatinius. Ir vyrai, ir moterys mėgsta nustebinti savo antrąją pusę, tad galite drąsiai pirkti tikrai seksualius apatinius. Dvyniai negali pakęsti monotonijos, todėl visada stengiasi ieškoti išskirtinių prekių, kurios tikrai tiktų šioms asmenybėms.

Apatinis trikotažas pagal Vėžį

Šio ženklo atstovams labiausiai patinka toks apatinis trikotažas, kurio spalvos yra švelnios. Puikia dovana gali būti pastelinių spalvų apatiniai, puošti įvairiomis detalėmis. Vyrai dažniausiai nusprendžia rinktis ryškių spalvų apatinį trikotažą, jie retai renkasi „šeimyninius“ apatinius, ir visai nesvarbu, kokio amžiaus būtų.

Apatinis trikotažas pagal Liūtą

Liūtams labai patinka oranžinės spalvos apatiniai. Tokią spalvą gana dažnai renkasi ir vyrai, ir moterys, tad renkant tinkamiausius apatinius tikrai galite drąsiai rinktis šią spalvą. Moterys neretai nusprendžia rinktis tigro ar gepardo rašto apatinius, kurie atrodo itin gundančiai ir seksualiai.

Apatinis trikotažas pagal Mergelę

Mergelės dažnai renkasi neutralių spalvų apatinį trikotažą. Moterims patiks kakavos spalvos, juodi ar balti apatiniai, o vyrams – tamsiai žali, mėlyni ir juodi. Šio ženklo atstovai vertina estetiką ir patogumą, tad ir apatiniai turėtų būti būtent tokie. Šiandien parduotuvėse tikrai galima rasti tokių apatinių, kurie patiks šio ženklo atstovams.

Apatinis trikotažas pagal Svarstykles

Svarstyklių ženklo atstovai yra labai jausmingi ir erotiški, tad dažnai renkasi seksualius apatinius. Moterys tikrai neįsižeis gavusios dovanų gundančių apatinių, ir visai nesvarbu, jei tokio apatinio trikotažo sau nepirktų pačios. Vyrai dažnai nusprendžia rinktis gana ryškių spalvų apatinius.

Apatinis trikotažas pagal Skorpioną

Skorpionai visada trokšta kelti intrigas, todėl dažnai renkasi provokuojantį apatinį trikotažą. Rinkdami apatinius šio ženklo atstovams, galite būti labai drąsūs – tikėtina, kad nesuklysite. Ir vyrai, ir moterys mielai dėvės itin seksualius apatinius – noras patikti savo partneriui ar partnerei visada yra labai didelis.

Apatinis trikotažas pagal Šaulį

Kaip ir Skorpionams ar Svarstyklėms, Šauliams tikrai patiks provokuojantys seksualūs apatiniai. Visai nesvarbu, ar norite patys pasipuošti tokiais apatiniais, ar juos įteikti savo partnerei ar partneriui, tikrai nesuklysite.

Apatinis trikotažas pagal Ožiaragį

Ožiaragiai dažniausiai renkasi klasikinį apatinį trikotažą be jokių papildomų detalių. Jiems svarbu yra tai, kad apatiniai būtų patogūs. Taigi, patarimas – svarbiausia parinkti tinkamo dydžio apatinius, kurie būtų pagaminti iš natūralių medžiagų.

Apatinis trikotažas pagal Vandenį

Vandeniai pasižymi originalumu, tad ir ieškodami apatinio trikotažo dažnai tikisi, kad pavyks atrasti ką nors originalaus. Jei nuspręsite dovanoti apatinius šio ženklo atstovams, ieškokite ko nors išskirtinio – gali tekti gerokai paplušėti, kol pavyks atrasti tinkamiausius apatinius.

Apatinis trikotažas pagal Žuvis

Žuvys vertina išskirtinumą, tad ir apatiniai drabužiai turi būti tokie. Jei parduotuvėje atrasite kažką įdomaus ir netikėto, galite būti tikri, kad pavyks nustebinti šio ženklo atstovus. Būkite išradingi, ir jums tikrai pavyks įtikti Žuvims.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code