Geriausiai parduodamos

Informacija

Liemenėlės visiems gyvenimo atvejams

Liemenėlės visiems gyvenimo atvejams

Įvairių liemenėlių tipų šiandien rasime tikrai nemažai, tad nieko nuostabaus, kad dažnai keliamas klausimas, kaip būtų galima išsirinkti pačią tinkamiausią. Kiekviena moteris tiesiog privalo turėti bent kelis liemenėlių modelius – tokiu atveju neteks sukti galvos, kaip apsirengti, kad būtų galima jaustis tikrai patogiai, o liemenėlė nevaržytų judesių. Taigi, kokie liemenėlių tipai yra patys populiariausi, ir kokias vertėtų rinktis?

Klasikinės liemenėlės

Jas renkamės prie įprastos kasdienės aprangos. Šių liemenėlių pasirinkimas yra tikai labai platus, tad renkantis pačias tinkamiausias vertėtų atsižvelgti į tai, kokios spalvos drabužius dėvėsite. Turbūt nereikia net sakyti, kad juoda liemenėlė tikrai netiks prie baltos palaidinės, ir atvirkščiai. Jei dėvėsite palaidinę ar suknelę, kurios nugara yra permatoma (ar puošta gipiūru), tokiu atveju puikiai tiks liemenėlės permatoma nugara, nes jų juosta nebus pastebima per drabužius.

Silikoninės liemenėlės

Šiltuoju metų laiku vis dažniau yra pasirenkami gana atviri drabužiai, ir tuo atveju, jei suknelės, palaidinės ar megztinio nugara yra atvira,  puikiu pasirinkimu gali būti silikoninės liemenėlės, kurių modelių pasirinkimas yra tikrai labai platus. Silikoninės liemenėlės gali būti kūno, baltos ar juodos spalvos, taip pat gali būti puoštos gipiūru, ir t.t. Jei drabužio nugara yra tik iki pusės atvira, tokiu atveju puikiu pasirinkimu gali būti ir liemenėlės transformeriai. A ar B dydžio krūtinės savininkės neretai nusprendžia rinktis ir spenelių lipdukus – apatinio trikotažo parduotuvėse galima rasti ir tokių prekių.

Sportinės liemenėlės

Sportuojančios moterys gana dažnai pasvarsto, kokia liemenėlė galėtų geriausiai pasiteisinti, ir čia puikiu pasirinkimu gali būti sportinės liemenėlės. Jų pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad galėsite rasti tinkamo dydžio ir modelio liemenėlę. Jos gali būti su pakietinimu ar be jo, ir visada galėsite rinktis labiausiai patinkančią. Su patogia liemenėle sportuoti gali būti dar maloniau, tad neverta to atidėlioti „kitam pirmadieniui“.

Msų internetinėje parduotuvėje tikrai galite rasti pakankamai didelį liemenėlių pasirinkimą, todėl kiekviena moteris galės pasirinkti labiausiai patinkančius modelius. Perkant už 5 eurus ar daugiau, prekes pristatysime nemokamai, tad pirkti pas mus visada yra palanku.

1Komentarai

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code