Geriausiai parduodamos

Informacija

Kalėdinės dovanos pagal zodiako ženklą

Kalėdinės dovanos pagal zodiako ženklą

Ne visada yra paprasta išrinkti dovaną, kuri draugams ar artimiesiems tikrai patiktų, ir neretais atvejais tenka sugaišti gana nemažai laiko, kol atrandamos geriausios pasirinkimo galimybės. Taigi, nes jums palengvinsime šią užduotį – dovanas rinkite pagal zodiako ženklą, ir tai, tikėtina, padės apsispręsti  kur  kas paprasčiau.

Avinas

Avino ženklo atstovai yra žaismingi ir turintys puikų humorą jausmą. Jiems tikrai patiktų įvairios šmaikščios dovanos ar dovanų kuponai tam tikroms pramogoms.

Jautis

Šio ženklo atstovai vertina prabangą ir kokybę. Nesuklysite, jei padovanosite prabangius kvepalus, kokybišką chalatą,  puikiai tiks ir išskirtiniai saldumynai.

Dvyniai

Dvyniai  vertina aktyvų gyvenimo būdą, tad puikiai tiks dovanos, susijusios su kelionėmis, ar tam tikros pramogos.

Vėžys

Vėžio ženklo atstovai vertina jaukius namus ir išskirtinius papuošalus. Šio ženklo atstovams išrinkti dovaną tikrai nebus sunku – dairykitės išskirtinių papuošalų ar namų interjero detalių.

Liūtas

Šio  ženklo atstovai mėgsta būti dėmesio centre, tad renkant dovaną reikės kiek pasistengti. Nesuklysite, jei parinksite išskirtinius gaminius, kurie... prieinami ne kiekvienam (tai gali būti rankų darbo gaminiai ar produkcija, pirkta antikvariate).

Mergelė

Mergelės vertina praktiškas dovanas: tai gali būti darbo kalendorius, išskirtinis apatinis trikotažas, tam tikros interjero detalės, taip pat šio ženklo atstovai vertina ir meno gaminius.

Svarstyklės

Svarstyklės vertina harmoniją, tad  puikia dovana gali būti atpalaiduojančio masažo kuponas, knyga, rankų darbo aromatinės žvakės, ir t.t.

Skorpionas

Šio ženklo atstovus itin domina magija ir mistika. Puikia dovanos idėja gali būti įvairūs talismanai, laimę nešančios statulėlės, ir t.t.

Šaulys

Šauliai visada yra pasirengę nuotykiams ir neatsisako įvairių pramogų. Galite drąsiai dovanoti įvairių pramogų kuponus – šio ženklo atstovams tai bus viena geriausių dovanų.

Ožiaragis

Šio ženklo atstovai yra praktiški, ir juos nudžiuginti nebus labai sunku. Galite dovanoti chalatą, vilnones kojines, įdomų rankšluostį, ir t.t.

Žinoma, kiekvieno asmens pomėgiai ir poreikiai yra skirtingi, tad stenkitės įsidėmėti, ką apie save pasakoja tam tikri asmenys – tai taip pat gali padėti paprasčiau išrinkti tam tikrą dovaną.

1Komentarai

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code