Geriausiai parduodamos

Informacija

Naujos prekės

Kada apatinis trikotažas gali būti keičiamas arba grąžinamas?

Kada apatinis trikotažas gali būti keičiamas arba grąžinamas?

Tenka pripažinti, kad ne visada internetu perkamos prekės pateisina lūkesčius: ne visada pasirenkamas tinkamas dydis, taip pat kartais realybėje prekė atrodo kiek kitaip. Ne viską galima numatyti, tad tam tikrais atvejais kyla klausimas, kokios prekės gali būti keičiamos arba grąžinamos.

Pėdkelnės

Deja, šių prekių grąžinti ar pakeisti kitomis negalima, išskyrus tuos atvejus, jei pastebimas gamyklinis brokas. Tokiu atveju reikėtų susisiekti su pardavėju ir nusiųsti nuotrauką. Jei bus pripažinta, kad prekė yra pažeista ne dėl pirkėjo kaltės, bus grąžinami pinigai už įsigytas pėdkelnes, arba bus atsiųsta kita prekė. Nepamirškite, kad su pardavėju svarbu susisiekti ne vėliau nei po 10 darbo dienų.

Kelnaitės

Šios prekės taip pat nėra grąžinamos. Labai svarbu renkantis kelnaites atkreipti dėmesį į prekių aprašymus: paprastai čia yra pateikiama informacija apie prekių dydžius, tad jūs galite paprasčiau orientuotis, kokį dydį vertėtų rinktis. Neskubėkite rinkdamiesi ir įsitikinkite, kad pasirinkote teisingai.

Liemenėlės

Silikoninės liemenėlės gali būti grąžinamos tik tuo atveju, jei nėra nuimta apsauginė plėvelė, tad tuo atveju, jei matote, kad dydis nebus tinkamas, jos nereikėtų nuplėšti.  Kitos liemenėlės paprastai gali būti grąžinamos, tačiau svarbu, kad nebūtų nuplėšta etiketė, ir nebūtų jokių pažeidimų. Pardavėjai, gavę atgal prekę, vertina jos būklę, ir tik tuomet, jei ji yra nepriekaištinga, išsiunčiama nauja prekė arba grąžinami pinigai.

Maudymosi kostiumėliai

Šios prekės yra priskiriamos ne apatiniam trikotažui, bet sporto prekėms, ir jos gali būti grąžinamos. Svarbu yra tai, kad nuo kelnaičių nebūtų nuplėšta apsauginė plėvelė, ir prekė nebūtų kitaip pažeidžiama.

Jei kitos įsigytos prekės nepateisina jūsų lūkesčių,  visada galite susisiekti su pardavėju, ir pasiteirauti, ar yra galimybė grąžinti prekę. Nedelskite, ir susisiekite kuo greičiau – tokiu atveju galėsite greičiau gauti kitą prekę arba atgauti pinigus. Pateikti prašymą grąžinti prekę galite per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo, vėliau to padaryti jau nebegalėsite, tad laukti tikrai nėra reikalo.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code