Geriausiai parduodamos

Informacija

Naujos prekės

Maudymosi kostiumėliai – prekė ne tik vasarai

Maudymosi kostiumėliai – prekė ne tik vasarai

Vis labiau mažėjančios kelionių kainos leidžia pasimėgauti išvykomis į šiltus kraštus, tad maudymosi kostiumėliai – populiari prekė ir žiemos metu. Kartais kyla klausimas, kur šiuo laikotarpiu įsigyti maudymuką – juk drabužių parduotuvėse neretai nebelieka reikiamų dydžių. Taigi, vis dažniau pasirenkamos internetinės parduotuvės, kuriose pirkti maudymosi kostiumėlius tikrai labai palanku.

Slides ruošk vasarą, o maudymosi kostiumėliu pasirūpink žiemą

Kodėl?

  •          Šiuo laikotarpiu maudymosi kostiumėlių kainos yra tikrai palankios, ir internetinėse parduotuvėse tikrai galėsite rasti pakankamai gausų šios produkcijos pasirinkimą. Nesugaišite daug brangaus laiko, norėdamos atrasti patinkantį maudymosi kostiumėlį, ir tuomet beliks tik užsisakyti tam tikrą patikusią prekę.
  •          Mūsų internetinėse parduotuvėje galėsite išsirinkti maudymosi kostiumėlį vos už 8-15 €, o jų pristatymas jums visiškai nieko nekainuos. Prekes įsipareigojame pristatyti per 2-4 darbi dienas, ir po prekės išsiuntimo gausite kodą, kuris leis jums sekti, kur šiuo metu yra siunta. Kadangi prekės yra siunčiamos registruotu Lietuvos paštu, visos siuntos turi savo numerį, ir tai leidžia efektyviau planuoti siuntų pristatymą. Paštininkai paprastai siuntas į namus ar darbovietes atneša ryte, o tuomet, jei nurodytu adresu nerandamas asmuo, galintis pasiimti siuntą, yra išrašomas siuntos lapelis, su kuriuo prekę galėsite atsiimti pašte.  Iš tiesų, pakanka ir siuntos kodo – jį žinodami galėsite atsiimti siuntą pašte, kai tik siunta atsidurs jame.

Norite atsiimti siuntą pašte?

Jokių problemų. Jei perkate dovaną mylimam žmogui, tokiu atveju, tikėtina, kad nenorėsite gauti siuntą tuomet, kada jūsų vyras, žmona, mama, dukra ar kitas šeimos narys bus namuose – juk paprastai dovaną dar norima supakuoti.

Atsiimti siuntą galėsite pasirinktame pašto skyriuje, jei adresą parašysite taip:

Vardas pavardė

IKI PAREIKALAVIMO

Pašto numeris (pvz, 5-asis paštas) ir adresas

Miestas ir pašto kodas

Tokiu atveju taip pat gausite siuntos numerį, kuriuo galėsite sekti siuntą.

Jei kiltų tam tikrų neaiškumų, visada galite susisiekti su mumis – visada atsakysime į jums kylančius klausimus ir galėsime padėti išsirinkti tinkamiausias prekes. Nepamirškite, kad maudymosi kostiumėliai gali būti keičiami ar grąžinami – tiesiog laikykitės nustatytų prekių keitimo/grąžinimo sąlygų, ir jokių nesklandumų tikrai nekils.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code