Geriausiai parduodamos

Informacija

Šiltos pėdkelnės: kaip išsirinkti?

Šiltos pėdkelnės: kaip išsirinkti?

Atvėsus orams neretai yra nusprendžiama atsisakyti suknelių bei sijonų, ir kur kas mieliau pasirenkamos kelnės ar džinsai. Vis dėlto, tikrai neverta atsisakyti šių moteriškumo atributų vien dėl to, kad orai tapo vėsesni. Visada gali praversti šiltos pėdkelnės, kurios gana dažnai yra dar šiltesnės nei kelnės ar juo labiau džinsai.

100 denų pėdkelnės – pakankamai šiltos?

Sunku pasakyti. Tai priklauso nuo to, kokie šiuo metu yra orai. Jei oro temperatūra vis dar yra pliusinė, tokiu atveju 100 denų pėdkelnės gali puikiai pasiteisinti. Žiemos metu palankiau rinktis storesnes, turinčias daugiau denų pėdkelnes. Parduotuvėse galima rasti ir virš 1000 denų turinčias pėdkelnes. Nors neretai yra manoma, kad jos bus pernelyg storos, ir atrodys negražiai, tačiau dėl to nerimauti tikrai nevertėtų – visada galėsite atrasti tokių, kurios atrodys pikiai ir vizualiai nepridės papildomų kilogramų.

Natūralaus pluošto pėdkelnės

Taip, tenka pripažinti, kad sintetika traukia šaltį, tad geriausia rinktis tokias pėdkelnes, kurių sudėtyje yra natūralaus pluošto, pavyzdžiui, medvilnės. Specializuotose parduotuvėse iš tiesų bus galima rasti natūralios sudėties pėdkelnių, ir visada galėsite pasikonsultuoti, kurios siūlomos pėdkelnės gali geriausiai pateisinti lūkesčius.

Pėdkelnės su pašiltinimu

Vienas dažniausių pasirinkimų šaltuoju metų laiku – tai tamprės arba pėdkelnės su pašiltinimu viduje. Galima rinktis kupranugario vilnos pėdkelnes, taip pat ir pėdkelnes ar tampres su pusiau natūraliu arba su sintetiniu pašiltinimu. Jų pasirinkimas bus pakankamai didelis, tad galėsite atrasti tinkamiausią pasiūlymą.

Šiltos pėdkelnės  tikrai neleis jums sušalti net ir dėvint suknelę arba sijoną. Jūs atrodysite iš tiesų žavingai, ir galėsite pasipuošti ne tik šiltuoju metų laiku.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code