Geriausiai parduodamos

Informacija

Mažos gudrybės optiškai didinančios krūtinę

Mažos gudrybės optiškai didinančios krūtinę

Merginos ir moterys, turinčios mažą krūtinę, neretai dėl to kompleksuoja, ir neretai ryžtasi plastinei operacijai. Vis dėlto, ir maža krūtinė taip pat gali būti graži, o išmokus tinkamai rengtis, galima optiškai padidinti krūtinę.

Liemenėlės su push up – vienos populiariausių

Šiandien apatinio trikotažo parduotuvėse galima rasti tikrai didelį liemenėlių su push up pasirinkimą. Jos gali būti skirtos šiek tiek pakelti krūtinę ir taip ją optiškai padidinti, ir taip pat gali būti pasirenkamos liemenėlės su gana dideliu porolono kiekiu. Tokių liemenėlių galite rasti praktiškai visose apatinio trikotažo parduotuvėse, tad visada galėsite išsirinkti tinkamiausią.

Megztiniai aukštu kaklu optiškai didina krūtinę

Mažos krūtinės savininkės gali drąsiai rinktis palaidines ar megztinius aukštu kaklu, nes tokia apranga gali optiškaipadidinti krūtinę. Šį sezoną itin madingi tokie megztiniai, tad tai – puiki proga išbandyti šią mažą gudrybę.

Daugiau dėmesio skirkite detalėms

Įvairūs masyvūs papuošalai, pavyzdžiui, plati apyrankė, įvairūs raukinukai, ir t.t. nukreips žvilgsnį nuo krūtinės, tad galėsite nesibaiminti, kad aplinkiniai žiūri į jūsų krūtinę. Palanku rinktis šviesių  ar ryškių spalvų drabužius. Jei jūsų krūtinė nedidelė, o klubai – gana platūs, tokiu atveju geriausia rinktis šviesią palaidinę ar šviesių spalvų megztinį, ir tamsų sijoną arba tamsias kelnes.

Sluoksniuokite drabužius

Tai – dar vienas būdas, galintis padėti sukurti didesnės krūtinės įspūdį. Galite drąsiai rinktis ilgus megztinius ar tunikas, prie jų derinkite kelnes ar džinsus bei aukštakulnius. Po megztiniu galite pasivilkti marškinėlius ae liemenę. Atrodysite aukštesnė bei lieknesnė, ir krūtinė atrodys bent dydžiu didesnė.

Atminkite, kad ir nedidė krūtinė gali atrodyti puikiai, tad rūpinkitės ne tuo, koks yra krūtinės dydis, o tuo, kokia yra krūtinės forma: ją koreguoti gali padėti specialūs pratimai, stiprinantys krūtinės raumenis.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code