Geriausiai parduodamos

Informacija

Kalėdinės dovanos pagal Zodiako ženklą

Kalėdinės dovanos pagal Zodiako ženklą

Išrinkti kalėdinę dovaną ne visada taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tad į pagalbą galite pasitelkti astrologiją. Taigi, kokios kalėdinės dovanos labiausiai tinka pagal Zodiako ženklą?

Avinas

Avinai labai vertina praktiškas dovanas, arba tokias, kurios laisvalaikį paverstų dar įdomesniu. Pavyzdžiui, šio Zodiako ženklo atstovus tikrai nudžiugins iškilių asmenybių biografijos, tūkstančio detalių dėlionės, pramogų kuponai, ir t.t.

Jautis

Jaučiai vertina kokybę, todėl ir dovanos turi būti tikrai ne bet kokios. Geriau pirkti kokybiškas smulkmenas, bet ne brangius daiktus, kurie tarnaus tik gana trumpą laiką. Jaučius gali nudžiuginti kokybiškos šiltos pirštinės, odinis diržas, įvairūs rankų darbo gaminiai, ir t.t.

Dvyniai

Dvynius džiugina ir įvairios mielos smulkmenos, ir gana prabangūs daiktai, tad dovaną išrinkite pagal savo finansines galimybes. Jei ieškote gana simboliškos dovanos, tokiu atveju puikiai tiks linksmos kalėdinės kojinės, o tuomet, jei ieškote prabangios dovanos, Dvyniai tikrai įvertins naują mobilųjį telefoną.

Vėžys

Šio Zodiako ženklo atstovai yra labai sentimentalūs, todėl juos tikrai nudžiugins albumas su nuotraukomis iš jo vaikystės, daiktai, primenantys ankstesnius laikus, ir t.t. Vėžius taip pat nudžiugins įvairūs daiktai, pirkti antikvariate.

Liūtas

Liūtus džiugina visos dovanos. Svarbiausia yra tai, kad jos būtų estetiškai įpakuotos, ir, žinoma, dovanojamos su meile. Šio Zodiako ženklo atstovams tikrai patiks bilietai į teatrą ar operą, knygos, kompaktinės plokštelės, ir t.t.

Mergelė

Mergelės yra gana praktiškos, todėl šio Zodiako ženklo atstovus džiugina ir buityje panaudojami daiktai, ir drabužiai. Puikia dovanos idėja gali būti buitiniai prietaisai, įdomūs drabužiai ar aksesuarai, ir t.t.

Svarstyklės

Svarstyklėms patinka įvairios mielos dovanos. Pavyzdžiui, šio Zodiako ženklo atstovams galite įteikti įdomų nuotraukų rėmelį, knygą, prabangių saldumynų, ir t.t. Nepersistenkite su dovanų įpakavimu – Svarstyklės tiesiog negali pakęsti kičo.

Skorpionas

Geriausia dovana Skorpionui yra susijusi su jo pomėgiais, tad pagalvokite, kokia veikla jam teikia didžiausią malonumą. Puikia dovana gali būti knyga, tam tikrų specializuotų parduotuvių kuponai,  dovanų čekiai tam tikroms pramogoms, ir t.t.

Šaulys

Šauliai tiesiog dievina aktyvų laisvalaikį, tad ir dovanos gali būti su tuo susijusios. Pavyzdžiui, šio Zodiako ženklo atstovai tikrai įvertins kokybišką miegmaišį, žygio batus ar įvairioms aktyvioms pramogoms skirtus dovanų kuponus.

Ožiaragiai

Šio Zodiako ženklo atstovai dažniausiai turi tikrai nemažai pomėgių, tad išrinkti dovaną neturėtų būti labai sudėtinga.  Puikia dovana gali būti tam tikrai veiklai pritaikyti daiktai, drabužiai su mėgstamomis aplikacijomis, taip pat ir pramogų kuponai.

Vandenis

Vandeniams puikiai tiks dovanos, kurios yra skirtos atsipalaidavimui. Tai gali būti jogos kilimėlis, masažo kuponas, knygos, ir t.t.

Žuvys

Žuvys labai vertina išskirtinius daiktus, todėl dovanų galite ieškoti sendaikčių turguje ar rankų darbo gaminių krautuvėlėse. Svarbiausia, kad dovana nebūtų nupirkti populiariausiuose prekybos centruose. Jei turite galimybę, dovaną galite pagaminti patys – Žuvys tai tikrai įvertins.