Geriausiai parduodamos

Informacija

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Penki svarbiausi įvykiai apatinio trikotažo istorijoje

Penki svarbiausi įvykiai apatinio trikotažo istorijoje

1. Apatinio trikotažo industrijos ištakos

Drobinis apatinis trikotažas pradėtas dėvėti senovės Egipte (3000 m. prieš mūsų erą). Šiuo laikotarpiu drobė ir linas buvo du pagrindiniai audiniai, kurie buvo gana brangūs. Kilmingieji galėjo sau leisti ilgas tunikas, kurios slėpdavo kūną nuo kaitrios saulės, na, o neturtingieji... patys suprantat... Toks apatinis trikotažas dar tikrai nebuvo įperkamas.

2. Grožis reikalauja aukų: korsetai

Suvartomi korsetai labai išpopuliarėjo XVI-XVII amžiuje (Prancūzijoje). Šie korsetai taip pat buvo naudojami ir Viktorijos laikais, tačiau dvidešimtajame amžiuje pagaliau jų buvo atsisakyta. Taip, dažnai yra kartojama, kad grožis reikalauja aukų, tačiau moterys kartais dusdavo dėl pernelyg suveržto liemens.

3. Šilkinis apatinis trikotažas

1920 metais atsirado nemažai įvairių mados naujovių, ir tai taip pat palietė apatinio trikotažo sritį. Apatinio trikotažo medžiaga tapo ne tokia varžanti, laisvesnė. Moterys šiuo laikotarpi dėvėjo ne tokius figūrą įrėminančius drabužius, tad ir apatiniai jau galėjo būti laisvesni.

4. WonderBra kompanijos stebuklas

Baigiantis tūkstantmečiui WonderBra kompanija smarkiai išpopuliarėjo. Šio populiarumo priežastis – tai krūtinę pakeliančios liemenėlės (push up). 1994 metais šių liemenėlių reklama buvo viena populiariausių – ant reklaminių stendų puikavosi supermodelis Eva Herzigova. Teigiama, kad ši reklama buvo tokia viliojanti, kad ji net tapo didesnio automobilių avarijų skaičiaus priežastimi.

5. Brangiausia liemenėlė

2013 metais buvo pristatyta brangiausia liemenėlė, kurios reklaminiu veidu tapo Candice Swanepoel. Brangiausia liemenėlė buvo pavadinta Fantasy Bra, ji buvo sumodeliuota specialiai Candice Swanepoel, ir kainavo 10 milijonų JAV dolerių.

 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code