Geriausiai parduodamos

Informacija

Pierre cardin pėdkelnės ir kojinės jau mūsų parduotuvėje!

Pierre cardin pėdkelnės ir kojinės jau mūsų parduotuvėje!

Pierre cardin yra prancūzų mados dizaineris, gimęs Italijoje. Bene geriausiai jis žinomas kaip mados dizaineris, kurio kolekcijos pasižymi įvairiomis geometrinėmis figūromis. Pierre Cardin mados namus įkūrė 1950 metais, ir 1954 metais pristatė vieną žinomiausių savo kūrinių (angl. "bubble dress").  Savo karjerą dizaineris pradėjo anksti – dar būdamas 14 metų. Tuo laiku jis mokėsi mados dizaino ir konstrukcijų. 1939 metais pradėjo kurti kostiumėlius moterims, o 1945 metais pradėjo studijuoti architektūrą.

Lopgotipas atpažįstamas jau daugelį dešimtmečių

Pirmą kartą Pierre Cardine logotipas buvo pristatytas 1960 metais, ir šiandien jis yra tikrai lengvai atpažįstamas. Pierre Cardin produkcijos pasirinkimas yra tikrai labai platus, tad net ir patys išrankiausi gali atrasti patinkančių prekių.

Svarbiausia – kokybė

Pierre Cardin gaminiai pasižymi aukšta kokybe, tad galite net neabejoti, kad jums neteks nusivilti. Šio dizainerio sukurta produkcija yra moderni, pritaikyta net ir pačių išrankiausių skoniui, taigi, tikrai verta pagalvoti apie šių gaminių įsigijimą?

Pierre Cardin pėdkelnės ir kojinės

Šiuo metu mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti šio gamintojo pėdkelnių bei vyriškų kojinių. Stengiamės, kad mūsų klientai liktų patenkinti, tad nuolat plečiame siūlomų prekių asortimentą. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti ne vien tik šio gamintojo gaminių – taip pat yra siūlomos ir kitų žinomų gamintojų pėdkelnės bei kojinės. Visada stengiamės pasiūlyti pačią geriausią prekių kainą, ir taip pat siūlome nemokamą pristatymą.

Nemokamas pristatymas – perkantiems už 5 eurus ir daugiau

Mes suprantame, kad klientai nenori mokėti už prekių pristatymą, kuris dažniausiai nėra labai pigus, todėl galime pasiūlyti prekes pristatyti nemokamai. Jei pirksite prekių už 5 eurus ir daugiau, mes pasirinktą produkciją atsiųsime nemokamai. Visos prekės yra siunčiamos registruotu pirmenybiniu Lietuvos paštu, ir išsiuntę prekes pranešame pirkėjams siuntos kodą. Lietuvoje prekių pristatymas paprastai trunka iki kelių darbo dienų.

Mūsų parduotuvės asortimentas yra nuolat pildomas, tad visuomet galite kreiptis dėl dominančių prekių – pasistengsime patenkinti jūsų poreikius. Džiaugiamės, kad renkatės mūsų internetinę parduotuvę – tik dėl jūsų stengiamės tobulėti ir plėsti savo veiklą. 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code