Liemenėlės

Mūsų kataloge rasite gausių liemenėlių pasirinkimą. Liemenėlių dydžiai atskirti kategorijomis, taigi, sau reikiamą dydį nuo šiol bus rasti dar paprasčiau. Jei Jums kyla klausimų dėl liemenėlių dydžių, kreipkitės elektroniniu paštu, pasistengsime kuo greičiau atsakyti į visus iškilusius klausimus.
Jei mūsų kataloge neradote Jums reikiamo dydžio, ...

Mūsų kataloge rasite gausių liemenėlių pasirinkimą. Liemenėlių dydžiai atskirti kategorijomis, taigi, sau reikiamą dydį nuo šiol bus rasti dar paprasčiau. Jei Jums kyla klausimų dėl liemenėlių dydžių, kreipkitės elektroniniu paštu, pasistengsime kuo greičiau atsakyti į visus iškilusius klausimus.
Jei mūsų kataloge neradote Jums reikiamo dydžio, elektroniniu paštu lauksime ir Jūsų pageidavimų. Mums rūpi, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas, taigi, lauksime Jūsų siūlymų, pastabų ir pageidavimų.
Užsakant prekes į elektroninį paštą gausite sąskaitos numerį, į kurį reikės atlikti pavedimą. Jei po užsakymo patvirtinimo per 3 darbo dienas nebus atliktas pavedimas, užsakymas bus anuliuotas.
Apsilankykite pas mus ir dar kartą!

Daugiau

Liemenėlės Yra 12 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • A dydžio liemenėlės

  Šioje kategorijoje rasite A dydžio liemenėlių su push up ir be, taip pat galite rinktis liemenėles permatoma nugara ir permatomomis petnešėlėmis. Jei ieškote silikoninių liemenėlių, tai rasite kitoje skiltyje „Silikonininėsliemenėlės“. Galima rinktis skirtingų apimčių liemenėles – nurodyta apimtis po krūtine. Radus patinkančią prekę, teliks ją įsidėti į krepšelį, ir apmokėti savo užsakymą. Prekės pristatomos per kelias darbo dienas.

 • B dydžio liemenėlės

  Šioje kategorijoje rasite B dydžio liemenėlių su push up ir be, taip pat galite rinktis liemenėles permatoma nugara ir permatomomis petnešėlėmis. Jei ieškote silikoninių liemenėlių, tai rasite kitoje skiltyje Silikonininės liemenėlės“. Galima rinktis skirtingų apimčių liemenėles – nurodyta apimtis po krūtine. Radus patinkančią prekę, teliks ją įsidėti į krepšelį, ir apmokėti savo užsakymą. Prekės pristatomos per kelias darbo dienas.

 • C dydžio liemenėlės

  Šioje kategorijoje rasite C dydžio liemenėlių su push up ir be, taip pat galite rinktis liemenėles permatoma nugara ir permatomomis petnešėlėmis. Jei ieškote silikoninių liemenėlių, tai rasite kitoje skiltyje „Silikonininėsliemenėlės“. Galima rinktis skirtingų apimčių liemenėles – nurodyta apimtis po krūtine. Radus patinkančią prekę, teliks ją įsidėti į krepšelį, ir apmokėti savo užsakymą. Prekės pristatomos per kelias darbo dienas.

 • D dydžio liemenėlės

  Šioje kategorijoje rasite D dydžio liemenėlių su push up ir be. Jei ieškote silikoninių liemenėlių, tai rasite kitoje skiltyje „Silikonininės liemenėlės“. Galima rinktis skirtingų apimčių liemenėles – nurodyta apimtis po krūtine. Radus patinkančią prekę, teliks ją įsidėti į krepšelį, ir apmokėti savo užsakymą. Prekės pristatomos per kelias darbo dienas.

 • E dydžio liemenėlės

  Šioje kategorijoje rasite E dydžio liemenėlių. Galima rinktis skirtingų apimčių liemenėles – nurodyta apimtis po krūtine. Radus patinkančią prekę, teliks ją įsidėti į krepšelį, ir apmokėti savo užsakymą. Prekės pristatomos per kelias darbo dienas.

 • F dydžio liemenėlės

  Šioje kategorijoje rasite F dydžio liemenėlių. Galima rinktis skirtingų apimčių liemenėles – nurodyta apimtis po krūtine. Radus patinkančią prekę, teliks ją įsidėti į krepšelį, ir apmokėti savo užsakymą. Prekės pristatomos per kelias darbo dienas.

 • Per maža liemenėlė ?

  Liemenėlės juostos ilgikliai

  Jei liemenėlės juosta yra per trumpa, liemenėlės juostos ilgiklis padės jums padidinti apimtį. Tik kelios akimirkos, ir galite džiaugtis puikiai tinkančia liemenėle. Ilgis - 5,5 cm, plotis 3,5 cm

 • Liemenėlės transformeris

  Liemenėlės "transformeris" - tai puikus sprendimas, kuomet norima dėvėti suknelę atvira nugara. Viena juostelė bet kokią liemenėlę gali paversti tokia, kurią galite segėti, dėvėdamos atvirus drabužius. Viena juostelė - didelis stebuklas.

Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų